IX XRUN

10.10.2020 IMATRA

Tulokset

Välituloste 11:28:19 Sarja on kesken, puuttuu 96
Kilpailun sarjat: M12; M14; M16; M18; M20; MYL; N12; N14; N16; N18; N20
Nro Sija Nimi Seura Aika Ero
M12Miehet 12 vuotta 8 km V, tilanne
11.Jooa KantanenJuvan Urheilijat1:28:08.2
2 - Oliver Joel SiitonenLappeen Riento
3 - Eemeli TaponenPakilan Veto
4 - Kasper EkonojaSki Jyväskylä
Sarjaluettelo
Nro Sija Nimi Seura Aika Ero
M14Miehet 14 vuotta 8 km V, tilanne
5 - Joona SoininenEspoon Hiihtoseura
6 - Juho KoskinenHollolan Urheilijat -46
7 - Kasperi Rinta-JaskariLappeen Riento
8 - Anton VainioVehkalahden Veikot
9 - Lauri SakkiVehkalahden Veikot
Sarjaluettelo
Nro Sija Nimi Seura Aika Ero
M16Miehet 16 vuotta 8 km V, tilanne
10 - Anton PackalénEspoon Hiihtoseura
11 - Atte RäikkönenImatran Urheilijat
12 - Aapo TurtiainenKerimäen Urheilijat
13 - Eero SinkkoLappeen Riento
14 - Jami Rinta-JaskariLappeen Riento
15 - Jesse KähäräMikkelin Hiihtäjät
16 - Niilo AiveloVantaan Hiihtoseura
17 - Tom LainetVantaan Hiihtoseura
Sarjaluettelo
Nro Sija Nimi Seura Aika Ero
M18Miehet 18 vuotta 8 km V, tilanne
18 - Akseli OjalaEspoon Hiihtoseura
19 - Elias HannulaEspoon Hiihtoseura
20 - Jussi RaasakkaEspoon Hiihtoseura
21 - Casper HöglundIF Sibbo-Vargarna
22 - Rasmus RäikkönenImatran Urheilijat
23 - Arttu TurtiainenKerimäen Urheilijat
24 - Roni HänninenVantaan Hiihtoseura
25 - Eero RantalaVehkalahden Veikot
Sarjaluettelo
Nro Sija Nimi Seura Aika Ero
M20Miehet 20 vuotta 8 km V, tilanne
26 - Saku MiettinenImatran Urheilijat
Sarjaluettelo
Nro Sija Nimi Seura Aika Ero
MYLMiehet 8 km V, tilanne
27 - Matias HeinonenEspoon Hiihtoseura
28 - Miika HeikkiläEspoon Hiihtoseura
29 - Jonas NordströmIF Sibbo-Vargarna
30 - Olli AhonenImatran Urheilijat
31 - Tomi MikkonenImatran Urheilijat
32 - Ville AhonenImatran Urheilijat
33 - Ville MaunukselaImatran Urheilijat
34 - Jeremias LipsanenJuvan Urheilijat
35 - Topi HuttunenJuvan Urheilijat
36 - Markus MalmbergJämsänkosken Ilves
37 - Tuomas TörnvallKalajoen Junkkarit
38 - Timo GrönlundKiteen Urheilijat
39 - Jaakko SuutariKontiolahden Urheilijat
40 - Juha NurmiKuusamon Erä-Veikot
41 - Niko HusuKuusamon Erä-Veikot
42 - Jaime HuertaLeppävirran Urheilijat
43 - Lauri-Aleksi LaitinenMikkelin Hiihtäjät
44 - Valtteri HärkönenMikkelin Hiihtäjät
45 - Antti HonkimaaPuijon Hiihtoseura
46 - Jonni MukkalaSeinäjoen Hiihtoseura
47 - Arsi RuuskanenSiilinjärven Hiihtoseura
48 - Miika RuokonenSki Jyväskylä
49 - Mikko KuuselaVantaan Hiihtoseura
50 - Turo SipiläVuokatti Ski Team Kainuu
Sarjaluettelo
Nro Sija Nimi Seura Aika Ero
N12Naiset 12 vuotta 8 km V, tilanne
51 - Mette MiettinenEspoon Hiihtoseura
52 - Venla VuorikariKiteen Urheilijat
53 - Pihla PaasiKymin Koskenpojat
54 - Ella LehtisuoLahden Hiihtoseura
55 - Emmi KaipiaLappeen Riento
56 - Kristiina Rinta-JaskariLappeen Riento
57 - Isla MähönenRantasalmen Urheilijat
58 - Ida HänninenSki Jyväskylä
59 - Lydia SalonenVantaan Hiihtoseura
60 - Emilia MuukkaVehkalahden Veikot
Sarjaluettelo
Nro Sija Nimi Seura Aika Ero
N14Naiset 14 vuotta 8 km V, tilanne
61 - Alma LaukkanenAnjalan Liitto
62 - Ebba MiettinenEspoon Hiihtoseura
63 - Kiira KarttunenImatran Urheilijat
64 - Venla RäikkönenImatran Urheilijat
65 - Silja HimanenJuvan Urheilijat
66 - Eveliina VesterinenLappeen Riento
67 - Siiri LindholmSavonlinnan Hiihtoseura
68 - Anna KerkoVantaan Hiihtoseura
Sarjaluettelo
Nro Sija Nimi Seura Aika Ero
N16Naiset 16 vuotta 8 km V, tilanne
69 - Emelie HägglundBorgå Akilles
70 - Ronja KronvallBorgå Akilles
71 - Selene RossiEspoon Hiihtoseura
72 - Oosa KantanenJuvan Urheilijat
73 - Ilona RantakömiLahden Hiihtoseura
74 - Ainomaija ImeläinenLappeen Riento
75 - Elina SainioLappeen Riento
76 - Jasmin TurunenLappeen Riento
77 - Andréa NybergPargas IF
78 - Eevi LaatikainenSavonlinnan Hiihtoseura
79 - Jill FribergÖsterby Sportklubb
80 - Rebecca MalmbergÖsterby Sportklubb
81 - Therese ÄbbÖsterby Sportklubb
Sarjaluettelo
Nro Sija Nimi Seura Aika Ero
N18Naiset 18 vuotta 8 km V, tilanne
82 - Anni HeinonenEspoon Hiihtoseura
83 - Annu VirtanenEspoon Hiihtoseura
84 - Noora NummilaEspoon Hiihtoseura
85 - Eveliina LindsbergNilsiän Nujakka
86 - Sara LaurénPargas IF
87 - Eevi-Inkeri TossavainenSavonlinnan Hiihtoseura
88 - Kiia KarttunenSavonlinnan Hiihtoseura
89 - Iina SavolainenSiilinjärven Hiihtoseura
90 - Siiri RasimusSki Jyväskylä
91 - Hilda SalonenVantaan Hiihtoseura
92 - Pihla HakuniVantaan Hiihtoseura
93 - Aino HämäläinenVehkalahden Veikot
Sarjaluettelo
Nro Sija Nimi Seura Aika Ero
N20Naiset 20 vuotta 8 km V, tilanne
94 - Sara NiittyviitaHollolan Urheilijat -46
95 - Elena JyrkinenImatran Urheilijat
96 - Siiri KaijansinkkoLappeen Riento
97 - Venla RantalaVehkalahden Veikot
Sarjaluettelo