10. X-RUN Polkujuoksu

9.10.2021 IMATRA

Tulokset

Välituloste 09:23:32 Sarja on kesken, puuttuu 282
Kilpailun sarjat: T05; P05; P07; T07; P09; T09; P11; T11; P13; T13; P15; T15; MYL20; MYL10; N20; NYL10
Lähtöaika Nro Nimi Seura
T05Tytöt 5 vuotta 0.1 km , tilanne
10:40:00 14Ehn Amelie
10:40:00 15Holsti SiljaImatra
10:40:00 16Parhiala AuroraImatran Pallo-Veikot
10:40:00 17Hattunen SenniHossukan Hauet
10:40:00 18Immonen SofiaPeukaloiset
10:40:00 19Korhonen BettyLappeenranta
10:40:00 20Nummisto NeeaImatra
10:40:00 21Jarva HillaNuolikadun Salamat
10:40:00 22Kaljunen EdithImatran Urheilijat
10:40:00 23Kangasmäki Ellen
10:40:00 24Kleimola MilaKokkola
10:40:00 25Lindholm VenlaTeam Paavo Pesusieni
10:40:00 26Suvanto VeeraImatra
10:40:00 27Särkelä SofiaLappeenranta
10:40:00198Paukkeri Viena
Sarjaluettelo
P05Pojat 5 vuotta 0.1 km , tilanne
10:30:00 1Deviatkin TimofeiLUT
10:30:00 2Haapsaari ElliotJoutseno
10:30:00 3Koskela Nicolas
10:30:00 4Lankinen AapeliKaipialan Kisailijat
10:30:00 5Pöysti Daniel
10:30:00 6Rantalainen Joel
10:30:00 7Rantanen AarneJoutseno
10:30:00 8Rantanen UntoJoutseno
10:30:00 9Räsänen MaxiImatran Ketterä
10:30:00 10Kangasmäki KaarloLappeenrannan Tanssiurheilijat
10:30:00 11Sutela IlmariLappeenranta
10:30:00 12Huomo Luka Topias
10:30:00 13Suvanto VäinöImatra MTB
Sarjaluettelo
P07Pojat 7 vuotta 0.6 km , tilanne
10:50:00 28Jurvanen NikiPePo
10:50:00 29Kyckling ViliImatran Palloseura
10:50:00 30Mäki EinoTikkurilan Palloseura
10:50:00 31Parhiala AkseliImatran Palloseura
10:50:00 32Sarén JesseImatran Urheilijat
10:50:00 33Suoknuuti Lauri
10:50:00 34Särkelä MikaelLappeenrannan Urheilu-Miehet
10:50:00 35Viitanen EinoJoutseno
10:50:00 36Hattunen JaakkoHossukan Hauet
10:50:00 37Huomo JoonatanClan Huomo
10:50:00 38Ilmasti EinoKangasniemen Kalske
10:50:00 39Jarva RoopeKöhniön Kanuunat
10:50:00 40Kuittinen Akseli
10:50:00 41Lindholm LukaTeam Paavo Pesusieni
10:50:00 42Sinkkonen NiklasImatran Urheilijat
10:50:00 43Suvanto IivoImatra MTB
10:50:00 44Tunkara SakuImatra MTB
10:50:00196Helenius Luka
10:50:00197Paukkeri Aarni
10:50:00199Kolppo Matias
Sarjaluettelo
T07Tytöt 7 vuotta 0.6 km , tilanne
11:00:00 45Ehn Linnéa
11:00:00 46Kautiainen Kerttu
11:00:00 47Koskela Adanna
11:00:00 48Koskela Annabella
11:00:00 49Kyckling AlisaImatran Urheilijat
11:00:00 50Martikainen KerttuPPJ
11:00:00 51Minina AlisaImatran Voimistelijat
11:00:00 52Peisa HerttaJoutsenon Kullervo
11:00:00 53Piik Eevi
11:00:00 54Rantanen ElsaJoutseno
11:00:00 55Savolainen Veera
11:00:00 56Savolainen Vilma
11:00:00 57Asikainen MatildaJoutsenon Kullervo
11:00:00 58Haakana EnniYlämaan Pyrkijät
11:00:00 59Jauho SelmaLappeen Riento
11:00:00 60Jauho VilmaLappeen Riento
11:00:00 61Koivisto OonaImatran Urheilijat
11:00:00 62Salo OonaRauha
11:00:00 63Viuhkonen Olivia
11:00:00 64Finér AuroraImatran Voimistelijat
11:00:00 65Hirn Iida
11:00:00 66Kleimola MineaKokkola
11:00:00 67Partanen EmiliaImatran Urheilijat
11:00:00 68Perälä SaimiLappeenrannan Urheilu-Miehet
11:00:00 69Suvanto AlisaImatran Urheilijat
11:00:00 70Virtanen JoannaImatra
Sarjaluettelo
P09Pojat 9 vuotta 1 km , tilanne
11:10:00 71Ahtiainen AapoJoutsenon Kullervo
11:10:00 72Lankinen ArttuKaipialan Kisailijat
11:10:00 73Mäki OtsoTikkurilan Palloseura
11:10:00 74Storhammar NoelImatra
11:10:00 75Tervonen Santtu
11:10:00 76Ezhov KirillImatran Palloseura
11:10:00 77Huomo ViljamiClan Huomo
11:10:00 78Ilmasti SisuKangasniemen Kalske
11:10:00 79Jauho AnttonLappeen Riento
11:10:00 80Toivari JuusoImatran Palloseura
11:10:00 81Viuhkonen Emil
11:10:00 82Nikitin NikitaLappeenrannan Taitoluistelijat
11:10:00 83Virtanen JaakkoImatran Ketterä
Sarjaluettelo
T09Tytöt 9 vuotta 1 km , tilanne
11:20:00 84Jalkanen JuuliaNuorisoseura Harmonikka
11:20:00 85Keinänen TaruImatran Pallo-Veikot
11:20:00 86Leppänen AmandaImatran Urheilijat
11:20:00 87Minina JanitaImatran Voimistelijat
11:20:00 88Pakkanen Moona
11:20:00 89Pulkki Minja
11:20:00 90Pöysti Alexandra
11:20:00 91Rantanen SaimaJoutseno
11:20:00 92Repo MinttuImatran Pallo-Veikot
11:20:00 93Räsänen MilanaImatran Voimistelijat
11:20:00 94Saalasti VenlaImatran Liikuntaseura Ilse
11:20:00 95Sainio RiinaImatran Pallo-Veikot
11:20:00 96Särkelä SaanaLappeenrannan Urheilu-Miehet
11:20:00 97Tvrda Kristiina
11:20:00 98Haakana EeviYlämaan Pyrkijät
11:20:00 99Keskinen EmiliaUinti Imatra
11:20:00100Lehto LiljaSupertytöt
11:20:00101Aikioniemi TildaImatra
11:20:00102Baya LeyaImatran Pallo-Veikot
11:20:00104Jarva ViiviSki Jyväskylä
11:20:00105Laitiainen AinoImatran Pallo-Veikot
11:20:00106Lehikoinen AlissaImatran Pallo-Veikot
11:20:00107Lippojoki JesmiinaLoma Cheerleaders
11:20:00108Nikitina PolinaLappeenrannan Taitoluistelijat
11:20:00109Pesonen VenlaImatran Pallo-Veikot
11:20:00110Siitonen AmandaLappeen Riento
11:20:00111Tunkara SiraImatran Pallo-Veikot
Sarjaluettelo
P11Pojat 11 vuotta 2 km , tilanne
11:30:00112Kautiainen Konsta
11:30:00113Kunitcyn IvanImatran Palloseura
11:30:00114Perälä SisuLappeenrannan Urheilu-Miehet
11:30:00116Ezhov TimurImatran Palloseura
11:30:00117Hänninen TiitusImatran Ketterä
11:30:00118Melander JoonatanImatran Palloseura
11:30:00119Saarenpää SisuImatran Pallo-Veikot
11:30:00121Lippojoki JoonaSaiPa
11:30:00194Lippojoki Rasmus
11:30:00115Vasara KonstaImatran Pallo-Veikot
Sarjaluettelo
T11Tytöt 11 vuotta 2 km , tilanne
11:30:00122Haapsaari NeelaJoutseno
11:30:00123Honkaniemi MinjaImatran Urheilijat
11:30:00124Keinänen TuuliImatran Pallo-Veikot
11:30:00125Korhonen Iiris
11:30:00126Kortelainen TaraRasti-Karjalan Suunnistajat
11:30:00127Leppänen EmmaImatran Urheilijat
11:30:00128Nousiainen Miisa
11:30:00129Pakkanen Aada
11:30:00130Parhiala AdeleImatran Urheilijat
11:30:00131Puhakka Roosa
11:30:00132Pulkki Netta
11:30:00133Rantanen VilmaJoutseno
11:30:00134Reponen VeeraImatran Pallo-Veikot
11:30:00135Särkelä SiniLappeenrannan Urheilu-Miehet
11:30:00136Tervonen Nea
11:30:00137Asikainen MiljaJoutsenon Kullervo
11:30:00138Gültekin Esra Bu?lemImatran Pallo-Veikot
11:30:00139Huhtamella SaanaImatran Pallo-Veikot
11:30:00140Kekki Elsa
11:30:00141Koivisto RoosaImatran Urheilijat
11:30:00142Kotimäki HilmaImatran Urheilijat
11:30:00143Kotimäki SelmaImatran Urheilijat
11:30:00144Lehto HelmiSupertytöt
11:30:00145Poikonen PaulaRavon Oravat
11:30:00146Raijas RebeccaImatran Urheilijat
11:30:00147Rinkinen IidaImatran Pallo-Veikot
11:30:00148Rinta-Jaskari KristiinaLappeen Riento
11:30:00149Salo AiniRauha
11:30:00150Stubbe AadaImatran Pallo-Veikot
11:30:00151Sund AlisaImatran Urheilijat
11:30:00152Timperi MaisaPesä Ysit
11:30:00153Vaittinen NeeaPesä Ysit
11:30:00154Ahtiainen KiiaImatran Pallo-Veikot
11:30:00155Hänninen TildaImatra
11:30:00156Lehikoinen MillaImatran Pallo-Veikot
11:30:00157Nurmi NellaImatran Pallo-Veikot
11:30:00158Pesonen FanniImatran Urheilijat
11:30:00159Tikkanen MeaImatran Pallo-Veikot
11:30:00195Mikonsaari Elsa
Sarjaluettelo
P13Pojat 13 vuotta 2 km , tilanne
11:30:00120Kleimola MiroKokkola
11:45:00160Hyypöläinen AaroPtR
11:45:00161Jurvanen MikoVeiterä
11:45:00162Piik Eemeli
11:45:00163Rantanen AapoJoutseno
11:45:00164Rantanen OnniJoutseno
11:45:00165Kautonen PietuImatran Pallo-Veikot
11:45:00166Keskinen ElmoImatran Pallo-Veikot
11:45:00167Rinta-Jaskari KasperiLappeen Riento
11:45:00168Saarenpää OnniImatran Pallo-Veikot
11:45:00169Siitonen OliverLappeen Riento
Sarjaluettelo
T13Tytöt 13 vuotta 2 km , tilanne
11:45:00170Hatakka MatildaImatran Urheilijat
11:45:00171Parhiala AleksandraImatra
11:45:00172Hartikainen MelisImatran Pallo-Veikot
11:45:00173Karttunen KiiraImatran Urheilijat
11:45:00174Kautonen MiisaImatran Pallo-Veikot
11:45:00175Koivisto HelmiImatran Urheilijat
11:45:00176Könönen EmmaImatran Urheilijat
11:45:00177Luostarinen CeciliaImatran Pallo-Veikot
11:45:00178Melander Nea-EmiliaImatran Pallo-Veikot
11:45:00179Savolainen SaaraImatran Pallo-Veikot
11:45:00180Särkelä SiniLappeenranta
Sarjaluettelo
P15Pojat 15 vuotta 2 km , tilanne
11:45:00181Parhiala AleksanteriKusanku
11:45:00182Parhiala ArtturiImatran Pallo-Veikot
11:45:00183Rantanen ElielJoutseno
11:45:00184Poikonen EeroRavon Oravat
11:45:00186Räikkönen AtteImatran Urheilijat
11:45:00185Rikkinen AakeLappeenrannan Urheilu-Miehet
Sarjaluettelo
T15Tytöt 15 vuotta 2 km , tilanne
11:45:00187Kiiski AlisaPorvoon Urheilijat
11:45:00188Leppänen SanniImatran Urheilijat
11:45:00189Puhakka VenlaImatran Urheilijat
11:45:00190Väyrynen SiiriImatran Urheilijat
11:45:00191Peurala Alisa
11:45:00192Räikkönen VenlaImatran Urheilijat
11:45:00193Suontama Minttu
Sarjaluettelo
MYL20Miehet kilpa 20 km , tilanne
12:30:00201Galtsev ViachesLPR
12:30:00202Hatakka PetriUinti Imatra
12:30:00203Taina SamuHimottulan Puhti
12:30:00204Tauriainen Mikko
12:30:00205Whiteside IanEspoo
12:30:00206Henttu RikuPallonkadun Urheilijat
12:30:00207Härkönen ValtteriRuokolahti
12:30:00208Keskinen AkiImatran Urheilijat
12:30:00209Sairanen KariImatran Urheilijat
12:30:00210Suvitie PekkaKajo Triathlon
12:30:00211Tonder LasseTeam Rivakat
12:30:00212Peisa SampoHoliday Club Saimaa
12:30:00213Paukkeri Heikki
Sarjaluettelo
MYL10Miehet kunto 10 km , tilanne
12:30:00 1Friman Jari
12:30:00 2Jantunen JoelLappeenranta
12:30:00 3Jurvanen KasperiTaipalsaaren Kisa
12:30:00 4Oranen AapoVelo Saimaa
12:30:00 5Pajunen Mauri
12:30:00 6Perälä TuomasWillimiehen Triathlon
12:30:00 7Ahonen OlliImatran Urheilijat
12:30:00 8Ahonen VilleImatran Urheilijat
12:30:00 9Kohonen JohannesSaimaasport
12:30:00 10Martiskainen JuhoSK Vuoksi
12:30:00 11Muhonen JanneMenoauto
12:30:00 12Puumalainen SimoImatran Urheilijat
12:30:00 13Rautio JarkkoMenoauto
12:30:00 14Rinta-Jaskari JamiLappeen Riento
12:30:00 15Tamski JariTeam Tamski
12:30:00 16Yrjönen TeemuMenoauto
12:30:00 17Asikainen PasiJoutsenon Kullervo
12:30:00 18Huomo Juha
12:30:00 19Kihlanki AapoTainionkosken Tähti
12:30:00 20Kujala AnttiM-Files
12:30:00 21Nummisto JarnoTriathlonSuomi
12:30:00 22Poikonen AlpoRavon Oravat
12:30:00 23Rahkonen Petri
12:30:00 24Savolainen MikaSaimaan Latu
12:30:00 25Suvanto AnttiImatra MTB
12:30:00 26Yläharju JoonaPuumalan Viri
Sarjaluettelo
N20Naiset kilpa 20 km , tilanne
12:30:00250Holm Heidi 1
12:30:00251Sermyagina EkaterinaLappeenranta
12:30:00252Tukiainen TiinaMäntsälä
12:30:00253Kulonen JanitaNastola
12:30:00254Manninen Tanja
12:30:00255Meuronen IituPallonkadun Urheilijat
12:30:00256Karttiala Anna
12:30:00257Pohja PauliinaHK Varma Team
12:30:00258Riikonen SallaMikkeli
12:30:00259Takala HennaJyväskylä
12:30:00260Tonder AnniTeam Rivakat
Sarjaluettelo
NYL10Naiset kunto 10 km , tilanne
12:30:00101Ahonen SallaImatran Urheilijat
12:30:00102Brandstack Taina
12:30:00103Friman Maarit
12:30:00104Huipero Maarit
12:30:00105Hurskainen HeliMäntsälän Urheilijat
12:30:00106Häkämies MaaritCrossfit Lappeenranta
12:30:00107Jantunen TerhiLappeenranta
12:30:00108Jurvanen Sannamari
12:30:00109Kautiainen Hanna
12:30:00110Laakso AnnaJoutseno
12:30:00111Nousiainen Hannele
12:30:00112Peisa Helena
12:30:00113Sermyagina EkaterinaLappeenranta
12:30:00114Ukkonen JohannaWillimiehen Triathlon
12:30:00115Vento MaijuCrossfit Lappeenranta
12:30:00116Brandstack Henriikka
12:30:00117Hirvo SaaraLappeenranta
12:30:00118Horttanainen HeidiImatran Urheilijat
12:30:00119Kaplas KristaLappeenrannan Squashseura
12:30:00120Karttunen KiiaImatran Urheilijat
12:30:00121Kostiainen Tiina
12:30:00122Kuokka KatjaLappeenranta
12:30:00123Langenoja-Suvitie MarikaKajo Triathlon
12:30:00124Lehtonen VenlaImatran Urheilijat
12:30:00125Mattinen LottaJoutsenon Kullervo
12:30:00126Sund SofiaImatran Urheilijat
12:30:00127Tamski InariTeam Tamski
12:30:00128Toivari HeidiImatra
12:30:00129Vesikko VenlaJoutsenon Kullervo
12:30:00130Erjava-Suvanto HannaImatra MTB
12:30:00131Lahti MeijuLappeenranta
12:30:00132Pajunen HilkkaPalloilija Pajuset
12:30:00133Savolainen MarikaSaimaa Trail Runners
12:30:00134Tavio Elina
12:30:00135Tonder ViiviTeam Rivakat
12:30:00136Yläharju PinjaPuumalan Viri
Sarjaluettelo